Jdi na obsah Jdi na menu
 


Já a divadlo

11. 3. 2008

Celé prázdniny se mi stýskalo po zlínském divadle. Přímo jsem trpěla abstinenčními příznaky a bylo mi po divadelní atmosféře smutno. Párkrát jsem si do Zlína zajela a šla jsem se podívat, jastli divydlo ještě stojí. K mé velké radosti stálo, lae cedule "Divadelní prázdniny - zavřeno" mě vrátila zpátky do reality. Ano, budu si muset počkat. I páni herci a paní herečky si potřebují odpočinout po náročné sezóně. A musím uznat, že to byla opravdu plodná sezóna.

Na divadlo ve Zlíně nedám dopustit. Mám totiž spoustu krásných  a hlavně úsměvných zážitků ze všech představní, jichž jsem se mohla účastnit. Tohle divadlo znám od dětství a jeho herci jsou pro mě opravdovými osobnostmi. Už se nemůžu dočkat prvního letošního představení, na které se chystám s mojí kamarádkou, taktéž zarytou fanynkou MDZ. Lístky na předplatné máme koupené už asi půl roku dopředu. Nemůžeme ani spát, jak jsme celé natěšené. Návštěva divadla je pro nás vždy velkou kulturní událostí. Jména herců skloňujeme ve všech pádech (hlavně ta, co jsou rodu mužského a z mladší generace ;o))).

I v loňské sezóně jsme byly pravidelnými návštěvnicemi této tolik námi milované instituce a shlédly jsme snad všechny uváděné tituly. Po Limonádovém Joeovi (o kterém bude jistě ještě mnoho napsáno, hlavně o představiteli hlavní role;o)) nás nejvíc zaujala hra s názvem Výborná kachna. Jednalo se o konverzační komedii, při které jsme se (ne)uvěřitelněbavily.

Vaše Kachna :)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář